CKR05BX101KRVTR2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
KEMET
I lager: 168
KEMET
Bilden för CKR05BX101KRVTR2 är inte tillgänglig
CKR05BX101KRVTR2
DigiKeys produktnummer
478-CKR05BX101KRVTR2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR05BX101KRVTR2
Beskrivning
CAP CER RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
EDA-/CAD-modeller
CKR05BX101KRVTR2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)