CDR33BX104AKSS-ZANAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer BX 1210 (metrisk 3225)
CDR33BX104AKSS-ZANAA
DigiKeys produktnummer
478-CDR33BX104AKSS-ZANAA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR33BX104AKSS-ZANAA
Beskrivning
CAP CER SMP MLC HI-REL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR33BX104AKSS-ZANAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,059" (1,50mm)