AU061A561FA72A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
560 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
AU061A561FA72A
DigiKeys produktnummer
478-AU061A561FA72ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AU061A561FA72A
Beskrivning
LD SERIES
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)