AU025A330JA72A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 160 732
Datablad
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
I lager: 105
YAGEO
KEMET
KEMET
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
AU025A330JA72A
DigiKeys produktnummer
478-AU025A330JA72ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AU025A330JA72A
Beskrivning
LD SERIES
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,56mm)