1812ZD226KAT2A
DigiKeys produktnummer
478-KGM43JR51A226KVTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM43JR51A226KVCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM43JR51A226KVDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812ZD226KAT2A
Beskrivning
CAP CER 22UF 10V X5R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 1812 (metrisk 4532)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1812ZD226KAT2A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)