1812ZD226KAT2A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 1812ZD226KAT2A |
Beskrivning | CAP CER 22UF 10V X5R 1812 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 1812 (metrisk 4532) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1812ZD226KAT2A Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1812 (metrisk 4532) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,110" (2,80mm) |