18125C684K4T2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 486
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
0.68 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
Ceramic 1812
18125C684K4T2A
DigiKeys produktnummer
478-KAM43GR71H684KVTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
18125C684K4T2A
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
18125C684K4T2A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,050" (1,27mm)