12101C105K4T4A
DigiKeys produktnummer
478-KAM32LR72A105KLTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KAM32LR72A105KLCT-ND - Remsbit (CT)
478-KAM32LR72A105KLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
12101C105K4T4A
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
12101C105K4T4A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,090" (2,29mm)