1206YC105JAZ2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 1 575
Datablad
1 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206YC105JAZ2A
DigiKeys produktnummer
478-KGF31NR71C105JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206YC105JAZ2A
Beskrivning
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,050" (1,27mm)