1004369PT-AA10L0135
DigiKeys produktnummer
478-1004369PT-AA10L0135-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1004369PT-AA10L0135
Beskrivning
ANTENNA ASSY, WLANA PT 135
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5,4875GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ PCB (trace) RF-antenner 5,15GHz-5,825GHz 3,7dBi U,FL Lim
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
KYOCERA AVX
VSWR
2
Förpackning
Box
Förstärkning
3,7dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
2 W
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Egenskaper
Kabel - 135mm
Frekvensgrupp
SHF (f > 4GHz)
Terminering
U,FL
Frekvens - (center/band)
5,4875GHz
Monteringstyp
Lim
Frekvensomfång
5,15GHz-5,825GHz
Höjd (max)
0,016" (0,40mm)