04025A390F4T4A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 19 650
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
39 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
04025A390F4T4A
DigiKeys produktnummer
478-KAM05ACG1H390FNTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
04025A390F4T4A
Beskrivning
CAP CER SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
04025A390F4T4A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)