04023J3R9BBSTR\500
DigiKeys produktnummer
478-7410-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-7410-1-ND - Remsbit (CT)
478-7410-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
04023J3R9BBSTR\500
Beskrivning
CAP THIN FILM 3.9PF 25V 0402
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.9 pF Tunnfilmskondensatorer 25 V 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
04023J3R9BBSTR\500 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning - märkt
25 V
Tillverkare
KYOCERA AVX
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
RF, hög Q, låg förlust
Kapacitans
3.9 pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Tolerans
±0,1pF
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)