K88X-AD-15S-BR
DigiKeys produktnummer
2092-K88X-AD-15S-BR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K88X-AD-15S-BR
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K88X-AD-15S-BR Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
2A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
30V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT) (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C