K85X-BD-25S-BRJ
DigiKeys produktnummer
2092-K85X-BD-25S-BRJ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K85X-BD-25S-BRJ
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
K85X-BD-25S-BRJ Modeller
Strömklassning (Ampere)
2A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
30V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C