Bilden för K85X-BD-25P-KJ är inte tillgänglig
K85X-BD-25P-KJ
DigiKeys produktnummer
2092-K85X-BD-25P-KJ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K85X-BD-25P-KJ
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
K85X-BD-25P-KJ Modeller
Strömklassning (Ampere)
2A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
30V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C