K22X-C37S-N
DigiKeys produktnummer
2092-K22X-C37S-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K22X-C37S-N
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K22X-C37S-N Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
2A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
30V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Stämplad
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT) (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Hölje/skal (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C