SG73P2BTTD224G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
220 kOhms ±2% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
SG73P2BTTD224G
DigiKeys produktnummer
2019-SG73P2BTTD224GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG73P2BTTD224G
Beskrivning
RES 220K OHM 2% 3/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG73P2BTTD224G Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)