SG73P2ATTD4301F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
4.3 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
SG73P2ATTD4301F
DigiKeys produktnummer
2019-SG73P2ATTD4301FTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG73P2ATTD4301F
Beskrivning
RES 4.3K OHM 1% 1/2W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG73P2ATTD4301F Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)