RN73R2ETTD20R5B25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
20.5 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73R2ETTD20R5B25
DigiKeys produktnummer
2019-RN73R2ETTD20R5B25TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73R2ETTD20R5B25CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73R2ETTD20R5B25
Beskrivning
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN73R2ETTD20R5B25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)