RN73R2BTTD6340A25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
634 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
RN73R2BTTD6340A25
DigiKeys produktnummer
2019-RN73R2BTTD6340A25TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73R2BTTD6340A25CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73R2BTTD6340A25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73R2BTTD6340A25
Beskrivning
RES 634 OHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73R2BTTD6340A25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)