RN73R2ATTD6200B10 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
620 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
RN73R2ATTD6200B10
DigiKeys produktnummer
2019-RN73R2ATTD6200B10TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73R2ATTD6200B10CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73R2ATTD6200B10DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73R2ATTD6200B10
Beskrivning
RES 620 OHM 0.1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73R2ATTD6200B10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)