RN73R1ETTP2770C10 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
277 Ohms ±0,25% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
RN73R1ETTP2770C10
DigiKeys produktnummer
2019-RN73R1ETTP2770C10TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73R1ETTP2770C10CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73R1ETTP2770C10DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73R1ETTP2770C10
Beskrivning
RES 277 OHM 0.25% 1/16W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN73R1ETTP2770C10 Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)