RN73H2ETTD9881B25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
9.88 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73H2ETTD9881B25
DigiKeys produktnummer
2019-RN73H2ETTD9881B25TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73H2ETTD9881B25CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73H2ETTD9881B25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73H2ETTD9881B25
Beskrivning
RES 9.88K OHM 0.1% 1/4W 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73H2ETTD9881B25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)