RN73H2ETTD5832B10 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
58.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73H2ETTD5832B10
DigiKeys produktnummer
2019-RN73H2ETTD5832B10TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73H2ETTD5832B10CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73H2ETTD5832B10DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73H2ETTD5832B10
Beskrivning
RES 58.3K OHM 0.1% 1/4W 1210
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN73H2ETTD5832B10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)