RN73H2BTTD6341B25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
6.34 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73H2BTTD6341B25
DigiKeys produktnummer
2019-RN73H2BTTD6341B25TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73H2BTTD6341B25CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73H2BTTD6341B25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73H2BTTD6341B25
Beskrivning
RES 6.34K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73H2BTTD6341B25 Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)