RN73H2BTTD6192C50 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
61.9 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73H2BTTD6192C50
DigiKeys produktnummer
2019-RN73H2BTTD6192C50TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73H2BTTD6192C50CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73H2BTTD6192C50DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73H2BTTD6192C50
Beskrivning
RES 61.9K OHM 0.25% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73H2BTTD6192C50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)