RN73H2ATTD4421A25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.42 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, fuktbeständig Metallfilm
RN73H2ATTD4421A25
DigiKeys produktnummer
2019-RN73H2ATTD4421A25TR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RN73H2ATTD4421A25CT-ND - Remsbit (CT)
2019-RN73H2ATTD4421A25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73H2ATTD4421A25
Beskrivning
RES 4.42K OHM 0.05% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73H2ATTD4421A25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)