RK73G1JTTD7153F
DigiKeys produktnummer
2019-RK73G1JTTD7153FTR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RK73G1JTTD7153FCT-ND - Remsbit (CT)
2019-RK73G1JTTD7153FDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RK73G1JTTD7153F
Beskrivning
RES 715K OHM 1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
715 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
RK73G1JTTD7153F Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)