RK73B2ERTTD1R2J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
1.2 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
RK73B2ERTTD1R2J
DigiKeys produktnummer
2019-RK73B2ERTTD1R2JTR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-RK73B2ERTTD1R2JCT-ND - Remsbit (CT)
2019-RK73B2ERTTD1R2JDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RK73B2ERTTD1R2J
Beskrivning
RES 1.2 OHM 5% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RK73B2ERTTD1R2J Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,102" (3,20 x 2,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)