HV73V1JTTD625J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
6.2 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) AEC-Q200 för fordon, högspänning, fuktbeständig Tjock film
HV73V1JTTD625J
DigiKeys produktnummer
2019-HV73V1JTTD625JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV73V1JTTD625J
Beskrivning
RES 6.2M OHM 5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HV73V1JTTD625J Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200 för fordon, högspänning, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)