404026K00331JQRAF9LM
DigiKeys produktnummer
1608-404026K00331JQRAF9LMTR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-404026K00331JQRAF9LMCT-ND - Remsbit (CT)
1608-404026K00331JQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
404026K00331JQRAF9LM
Beskrivning
CAP CER 330PF 6KV C0G 4040
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 6000V (6kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 4040 (1010 metrisk)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,402" x B 0,402" (10,20 x 10,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)