2225Y0250270JCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
27 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (metrisk 5763)
2225Y0250270JCT
DigiKeys produktnummer
2225Y0250270JCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2225Y0250270JCT
Beskrivning
CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 2225
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
2225Y0250270JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)