2225Y0250270GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
27 pF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (metrisk 5763)
2225Y0250270GFT
DigiKeys produktnummer
2225Y0250270GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2225Y0250270GFT
Beskrivning
CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 2225
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
2225Y0250270GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)