2225Y0160270FFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
27 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (metrisk 5763)
2225Y0160270FFT
DigiKeys produktnummer
2225Y0160270FFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2225Y0160270FFT
Beskrivning
CAP CER 27PF 16V C0G/NP0 2225
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
2225Y0160270FFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2225 (metrisk 5763)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)