2225J6300330KCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
33 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (metrisk 5763)
2225J6300330KCT
DigiKeys produktnummer
2225J6300330KCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2225J6300330KCT
Beskrivning
CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 2225
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
2225J6300330KCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)