222523K00271JQTAF9LM
DigiKeys produktnummer
1608-1591-2-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1591-1-ND - Remsbit (CT)
1608-1591-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
222523K00271JQTAF9LM
Beskrivning
CAP CER 270PF 3KV C0G/NP0 2225
Detaljerad beskrivning
270 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2225 (metrisk 5763)
EDA-/CAD-modeller
222523K00271JQTAF9LM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,165" (4,20mm)