222521K00152JQTAF9LM
DigiKeys produktnummer
1608-1600-2-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1600-1-ND - Remsbit (CT)
1608-1600-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
222521K00152JQTAF9LM
Beskrivning
CAP CER 1500PF 1KV C0G/NP0 2225
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1500 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2225 (metrisk 5763)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
222521K00152JQTAF9LM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, omagnetisk
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2225 (metrisk 5763)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,248" (5,70 x 6,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,165" (4,20mm)