2220YA250222KSTU16
DigiKeys produktnummer
1608-1614-2-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1614-1-ND - Remsbit (CT)
1608-1614-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2220YA250222KSTU16
Beskrivning
CASE SIZE 2220 - FLEXICAP - 250V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2220YA250222KSTU16 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200, X1, X2, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)