2220YA250103KETB16 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Knowles Syfer
I lager: 2 500
Datablad
10000 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)