2220J1000155KDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
1.5 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
2220J1000155KDT
DigiKeys produktnummer
2220J1000155KDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2220J1000155KDT
Beskrivning
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
2220J1000155KDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)