2211YA250222KSTUYX
DigiKeys produktnummer
1608-2211YA250222KSTUYXTR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-2211YA250222KSTUYXCT-ND - Remsbit (CT)
1608-2211YA250222KSTUYXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2211YA250222KSTUYX
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 2211 (metrisk 5728)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
DC Annex H, fuktighet 3B Annex I, mjuk terminering, högspänning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5728)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,110" (5,70 x 2,80mm)