2211YA250181FGTUYX är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
180 pF ±1% 250VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2211 (metrisk 5728)
2211YA250181FGTUYX
DigiKeys produktnummer
1608-2211YA250181FGTUYXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2211YA250181FGTUYX
Beskrivning
CAP CER 180PF 250VAC C0GNP0 2211
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
DC Annex H, fuktighet 3B Annex I, mjuk terminering, högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5728)
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,110" (5,70 x 2,80mm)