Bilden för 2211JA258P20CGTSYX är inte tillgänglig
2211JA258P20CGTSYX
DigiKeys produktnummer
1608-2211JA258P20CGTSYXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2211JA258P20CGTSYX
Beskrivning
CAP CER 8.2PF 250VAC C0GNP0 2211
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8.2 pF ±0,25pF 250VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2211 (metrisk 5728)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
DC Annex H, fuktighet 3B Annex I, högspänning
Serie
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5728)
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,110" (5,70 x 2,80mm)