1825Y0500125KXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
1.2 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
1825Y0500125KXT
DigiKeys produktnummer
1825Y0500125KXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1825Y0500125KXT
Beskrivning
CAP CER 1.2UF 50V X7R 1825
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1825Y0500125KXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1825 (metrisk 4564)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,252" (4,50 x 6,40mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)