1812YA250222KSTSYX
DigiKeys produktnummer
1608-1812YA250222KSTSYXTR-ND - Remsa och spole (TR)
1608-1812YA250222KSTSYXCT-ND - Remsbit (CT)
1608-1812YA250222KSTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812YA250222KSTSYX
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 1812
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
DC Annex H, fuktighet 3B Annex I, mjuk terminering, högspänning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200, X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,195" x B 0,126" (4,95 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)