1812Y5000333JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
0.033 µF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812Y5000333JDT
DigiKeys produktnummer
1812Y5000333JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812Y5000333JDT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812Y5000333JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)