1812Y0630684KDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
0.68 µF ±10% 63V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812Y0630684KDT
DigiKeys produktnummer
1812Y0630684KDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812Y0630684KDT
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 63V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812Y0630684KDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)