1812Y0500394JDT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
0.39 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812Y0500394JDT
DigiKeys produktnummer
1812Y0500394JDT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812Y0500394JDT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 50V X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812Y0500394JDT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)