1812JA250102JXTSY2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 877
Johanson Dielectrics Inc.
1000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812JA250102JXTSY2
DigiKeys produktnummer
1812JA250102JXTSY2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812JA250102JXTSY2
Beskrivning
CAP CER 1000PF 250V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812JA250102JXTSY2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)