1812J6300102JCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 877
1000 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (metrisk 4532)
1812J6300102JCT
DigiKeys produktnummer
1812J6300102JCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J6300102JCT
Beskrivning
CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J6300102JCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)